Новини

Геологічна підготовка іноземних студентів НГУ – відповідність вимогам світового ринку праці

Сьогодні Національний гірничий університет – міжнародно визнаний провідний ресурсний вищий навчальний заклад України. Одним з показників того, що університет є відомим за кордоном, завжди була наявність іноземних студентів.

Детальніше

Перші слухачі гемологічних курсів отримали сертифікати

Уже майже 20 років у НГУ ведеться підготовка фахівців за спеціалізацією "Діагностика та оцінка дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння" на геологорозвідувальному факультеті. У поточному навчальному році колективом гемологічного центру було вирішено зробити знання про коштовне каміння більш доступними, оскільки далеко не всі поціновувачі самоцвітів обрали свого часу геологічну спеціальність та відповідну спеціалізацію. Саме тому при гемологічному центрі було започатковано скорочені курси, що дають базові знання з гемології.

Детальніше

Гемолоічний центр відкриває курси

Гемологічний центр Національного гірничого університету оголошує набір на навчальні курси за програмами:

1) основи гемології;

2) обробка каменесамоцвітної сировини.

Навчання відбувається у групах за спеціальними програмами, враховуючи побажання та категорію слухачів: студенти, школярі, фахівці ювелірних підприємств, товарознавці, любителі і шанувальники каміння. Заняття проводяться кваліфікованими фахівцями. По завершенні курсів видається свідоцтво Гемологічного центру ДВНЗ "Національний гірничий університет".

Звертатися за телефоном: (056) 744-62-14 - Шевченко Сергій Вікторович

 

Відкрито нову спеціальність 7.05030302 «Обробка природних матеріалів»

Набір в рамках спеціальності здійснюється на напрям 6.050303 «Переробка корисних копалин».

Детальніше: Відкрито нову спеціальність 7.05030302 «Обробка природних матеріалів»

Доповідь «Критерії виявлення вихідної деревини в мезозой - неогенових скам'янілих деревах південно-східної частини України»

Коваленко Ернест , студент групи РМ- 08 - 2 , представив доповідь «Критерії виявлення вихідної деревини в мезозой - неогенових скам'янілих деревах південно-східній частині України » в рамках Міжнародного форуму - конкурсу молодих вчених «Проблеми надрокористування», який проходив у стінах Національного мінерально- сировинного університету «Гірничий» м. Санкт -Петербург, Росія

 

Захист курсових робіт на тему «Діагностика , дизайн , обробка та вартісна оцінка самоцвітів України»

Відбувся захист курсових робіт студентів 5 курсу на тему «Діагностика , дизайн , обробка та вартісна оцінка самоцвітів України».

Детальніше: Захист курсових робіт на тему «Діагностика , дизайн , обробка та вартісна оцінка самоцвітів України»

Виставка «Два творця: Природа і людина»

У викладацькому читальному залі бібліотеки НГУ відбулося відкриття виставки «Два творця: Природа і людина», присвяченої дню геолога .

Посилання на медіа- архів НГУ 

Лабораторні роботи з дисциплін «Дизайн природного каменю» і «Художня обробка матеріалів»

Студенти - геологи 5 курсу спеціалізації «Діагностика , оцінка дорогоцінних і напівкоштовних каменів » завершили лабораторні роботи з дисциплін «Дизайн природного каменю» і «Художня обробка матеріалів».

Результати робіт можна побачити тут.

Інновації та технології

 

Відвідувачі

082457
Сьогодні
За місяць
Усього
1
1172
82457